PRISIJUNGTI
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
 
DARBO LAIKAS
Pirnadienis - 8.00-17.00 Antradienis - 8.00-17.00 Treciadienis - 8.00-17.00 Ketvirtadienis - 8.00-17.00 Penktadienis - 8.00-16.00 Šeštadienis - nedirbame Sekmadienis - nedirbame

Pietų pertrauka: 12.00-13.00
 
Kameros

Moderniai ir šiuolaikiškai infrastruktūrai įmonėje sukurti visuomet yra būtini telekomunikacijų ir duomenų perdavimo tinklai ir visuma naudojamų informacinių bei elektroninių apsaugos sistemų. Vaizdo stebėjimo sistemos įrengiamos siekiant užtikrinti teritorijos saugumą bei stebėti įvairius procesus - gamybinius, eismo, aptarnavimo ir kt. Tai geriausias būdas neprarasti savo turto, bei svarbios verslui informacijos.

Šių sistemų paskirtis - perduoti bei įrašyti vaizdo informaciją iš stebimo objekto ir, esant poreikiui, ją peržiūrėti. Sistemos susideda iš vaizdo kamerų, tame tarpe ir valdomų bei pritaikytų darbui nepalankiomis sąlygomis, stebėjimo monitorių, vaizdo perjungėjų, skaitmeninės vaizdo įrašymo bei perdavimo įrangos. Vaizdo stebėjimo sistemos gali funkcionuoti savarankiškai arba būti integruotos į kitas apsaugos ar įėjimo kontrolės sistemas, papildydamos šių sistemų funkcionalumą ir padidindamos apsaugos lygį.

Skaitmeninės technologijos suteikia galimybę stebėti objektą ne tik specialių monitorių pagalba, tačiau ir kompiuterio ekrane, vaizdą perduodant kompiuteriniu tinklu ar internetu. Tai leidžia stebėti objektą iš bet kur, kur tik yra interneto ryšys. Specialios technologijos suteikia galimybę įjungti vaizdo įrašymą reikiamu momentu (suveikus judesio davikliui, atidarius duris ir pan.), vienu metu įrašinėti, stebėti ir ieškoti archyve esančių vaizdų, taip pat yra galimybė nedelsiant išsiųsti objekto nuotrauką nurodytais elektroninio pašto adresais.

 
REKLAMA
Kednetas visada šalia :)
 
KONTAKTAI
office@kednet.lt
 
SKAITLIUKAS
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas